Od 30. ledna bude mimo provoz zastávka Nádražní

Od pondělí 30. ledna do 15. března 2017 je ohlášena uzavírka ulice Nádražní v Poštorné z důvodu opravy kanalizace. Na základě uvedené stavební akce nebude možné obsluhovat autobusovou zastávku Poštorná, Nádražní, a proto se mění jízdní řády linek 562, 566, 567, 568 a 569.

Důvodem uzavírky je probíhající oprava kanalizace. Přechodnou úpravu jízdních řádů najdete na webových stránkách společnosti Bors.

http://bors.cz/sluzby-detail/jizdni-rady-mhd-breclav/34/

Autobusové zastávky Poštorná, Tovární čtvrť a Poštorná, PKZ budou obsluhovány "závlekem" linek MHD 562 (o víkendech pouze vybrané spoje)a 566. Věnujte proto zvýšenou pozornost výběru správného směru jízdy při nástupu do autobusů, po dobu uzavírky budou některé zastávky v dané oblasti obsluhovány v obou směrech jízdy.

"Možnosti linkového vedení po dobu uzavírky ul. Nádražní jsme velmi pečlivě zvažovali. Důvodem stávajícího návrhu, tedy že se budou obsluhovat zastávky Tovární čtvrť a PKZ, je zejména to, že ulice Hájová a Budovatelská neumožňují plynulý a hlavně bezpečný průjezd. V minulosti jsme tuto variantu zkoušeli, ale byly s tím opravdu velké komplikace. Nepomohlo ani dopravní značení. Ulice jsou velmi úzké a museli by být zcela vyklizeny od parkujících aut, což by rozhněvalo další velkou skupinu občanů a není ta ani možné uhlídat. Z těchto důvodů bylo vybráno aktuální řešení. Věřím, že pro dotčené občany to jistě není příznivé, ale bohužel každá dopravní uzavírka s sebou přináší jisté komplikace," uvedl k omezení dopravní obslužnosti Petr Kužma, ředitel divize osobní dopravy firmy BORS Břeclav.