Okresní sport má dvě královny

Břeclavská veslařka Anežka Buzrlová opět zvítězila v tradiční anketě Sportovec okresu Břeclav. Na pomyslný sportovní trůn tentokrát společně s ní usedla i její oddílová kolegyně Martina Nedělová, protože největších úspěchů dosáhly v roce 2016 společně.

Slavnostní vyhlášení ankety, kterou opět uspořádalo Regionální sdružení České unie sportu, se konalo v pátek 3. února ve zrekonstruovaných prostorách lednického zámku.

Výsledky ankety:

  1. Anežka Buzrlová a Markéta Nedělová, veslování SVK Břeclav.
  2. Marek Svoboda, triatlon, Fitness Club Freedom Hustopeče.
  3. 3. Vivien Ellö, stolní tenis, MSK Břeclav.
  4. 4. Dominik Kunický, fotbal, MSK Břeclav.
  5. Adam Formánek, atletika, TJ Lokomotiva Břeclav
  6. Aleš Suský, veslování a triatlon, SVK Břeclav.
  7. Aneta Kučerová a Karin Adámková, stolní tenis, MSK Břeclav.
  8. Martina Rada, rallye, Agrotec Autoklub Hustopeče.
  9. Petr Rampula, veslování, SVK Břeclav.
  10. Miroslav Fóbl, fotbal, Moravan Lednice.

Talent

  1. Martina Ševčíková, badminton, TJ Agrotec Hustopeče.
  2. Anna Bravencová, atletika, TJ Lokomotiva Břeclav.
  3. Dalibor Neděla, Aleš Pospíšil, veslování, SVK Břeclav.
  4. Ondřej Vodák, atletika, TJ Lokomotiva Břeclav.
  5. Martin Drabálek, kolová, Sokol Šitbořice.
  6. Magdaléna Novotná, veslování, SVK Břeclav.
  7. Vendula Zemčíková, atletika, SK Atletika Hustopeče.
  8. Barbora Korábová, badminton, TJ Agrotec Hustopeče.
  9. Adéla Stehlíková, atletika, SK Atletika Hustopeče.
  10. Leona Vargová, atletika, Lokomotiva Břeclav.

Kolektivy dospělí:

  1. Stolní tenistky MSK Břeclav.
  2. Družstvo atletů Lokomotivy Břeclav.
  3. 3. Florbalistky Aligator Pramos FBC Šitbořice.

Kolektivy mládeže:

  1. SVK Břeclav , veslařské družstvo starších žáků.
  2. HC Lvi Břeclav, hokejový tým mladších žáků.
  3. Locos Břeclav, softbalový tým kadetů.

Trenér:

  1. Josef Akai, veslování, SVK Břeclav.
  2. Lenka Fabikovičová, volejbal, Lokomotiva Břeclav.
  3. Zbyněk Chlumecký, atletika, Lokomotiva Břeclav.

Akce roku:

Hustopečské skákání 2016.

Osobnost roku:

Lukáš Helešic, veslování.

Síň slávy:

Milan Puzrla, cyklistika.

Ivan Kučírek, cyklistika.