UtilityReport usnadňuje práci se sháněním vyjádření


UR_Breclav.PNG Už šestým rokem mohou obyvatelé města Břeclav využívat službu UtilityReport, která usnadňuje život stavebníkům a žadatelům o stavební povolení při získávání potřebných vyjádření k existenci nejrůznějších inženýrských sítí. Pomocí služby UtilityReport bylo v Břeclavi podáno již více než 7 500 žádostí.

Pomocí bezplatné webové aplikace lze podat žádost o vyjádření k existenci sítí všem relevantním správcům inženýrských sítí prostřednictvím jednoho formuláře. Vytvořená žádost je následně elektronicky rozeslána správcům, kteří tento způsob doručení prostřednictvím služby UtilityReport umožňují. Pro ostatní správce jsou vygenerovány žádosti ve formátu PDF pro vytištění a doručení svépomocí (poštou či osobně). 

Výhody služby UtilityReport pro žadatele:

  • Možnost hromadného podání žádosti včetně napojení na portály většiny nadregionálních správců: ČEPS, CETIN, T-Mobile, Vodafone, UPC, SŽDC, ČRa, GasNet (‎dříve RWE), E.ON
  • Aktuální seznam správců, kterým lze žádost poslat
  • Výrazná úspora času
  • Kompletní žádost v souladu s legislativou
  • Podpora uživatelů zákaznickým centrem

K podání žádosti postačí připojení k internetu a běžný webový prohlížeč. Ovládání je jednoduché a aplikace je doplněna nápovědou pro jednotlivé kroky. 

Informačního průvodce službou najdete na: https://cz.mawis.eu/download/e-UtilityReport_mesta.pdf

Vstup do služby UtilityReport pak zde: https://cz.mawis.eu/mu-breclav/ nebo prostřednictvím tohoto webu v sekci Úřad a radnice - online služby - Žádost o vyjádření k existenci inženýrských sítí https://breclav.eu/urad/on-line-sluzby/zadost-o-vyjadreni-k-existenci-inzenyrskych-siti .

UR_facebook_obrazek.jpg