Váš specialista na sýry - vinotéka s velkým výběrem sýrů


J. Palacha 122/6, 690 02 Břeclav

gurmet_shop_vinoteka_kol____.jpg

Adresa: J. Palacha 122/6, 690 02 Břeclav
Hlavní tel. číslo: + 420 731 530 942
Vedlejší tel. číslo: + 420 515 553 790
Web: www.gurmetmorava.cz
E-mail: info@gurmetmorava_cz

Nabídka:
  • Břeclavský Gurmet shop je stylová prodejna v centru města. Nabízíme široké spektrum vín TOP kvality, bohatou nabídku krájených sýrů a spoustu delikates z Itálie, Anglie, Španělska aj. Nezapomínáme ani na místní výrobce výjimečných produktů, které chuťově doplní a osvěží vaše jídlo. Naším zájmem je poskytnout kvalitní produkty, které jsou vhodné pro různé společenské příležitosti a slavnostní chvíle.
  • Připravujeme dárková balení dle požadavků zákazníků.
  • Naší prioritou je kvalita. Nabízíme produkty, u kterých jsme přesvědčeni o jejich kvalitě, tradici a originálním přístupu k jejich výrobě a zpracování. Hledáme takové výrobky, které mohou uspokojit náročné zákazníky, kteří při výběru jídla a nápojů nechtějí dělat kompromisy.
  • Nabídka našich vín obsahuje komplexní produkci od pečlivě vybraných moravských vinařů, kteří dlouhodobě dosahují vysoké kvality při výrobě vína, a stejně tak zde naleznete i špičková vína zahraniční produkce.
  • Součástí Gurmet shopu je WINE DEPOT, což je samostatný klimatizovaný prostor s 38 kójemi pro uložení vína. Nabízíme našim zákazníkům jedinečnou příležitost pro kvalitní zrání vín nejvyšší kvality a stejně tak možnost pro uložení vín určených k běžné spotřebě. Wine depot je pro majitele uloženého vína přístupný 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Akce:

Pořádáme pravidelné degustace vín. Naše ochutnávky jsou zaměřeny na moravská, italská a francouzská vína. Specializujeme se na snoubení vín s pokrmy. Více o degustacích najdete na http://www.gurmetmorava.cz/akce

Degustace vín a sýrů je možno domluvit individuálně na tel. 731 530 942 nebo prostřednictvím e-mailu info@gurmetmorava_cz

Prostor pro nekuřáky:
  • vinárna je nekuřácká
Celoročně / sezónně (kdy):
  • Celoročně
Otvírací doba:
PO - PÁ 9:30 - 18:00
SO 9:00 - 12:00