Vodní radovánky


K létu neodmyslitelně patří voda a koupání. V Břeclavi najdete hned několik míst, kde se můžete svlažit během parných letních dnů.

koupaliste breclav

 

Koupaliště Břeclav

Veslařská 3, 690 02 Břeclav

Odpovědný pracovník: David Bartal 
E-mail: bartal@tereza-breclav_cz

Telefon: +420 739 342 724

web: www.tereza-breclav.cz 

Krytý bazén

Fibichova 3385/1
690 02 Břeclav

odpovědný pracovník: David Bartal
E-mail: bartal@tereza-breclav_cz
Telefon: +420 739 342 724

web: www.tereza-breclav.cz 

Plavby lodí a sjíždění Dyje

Jste-li dobrodružné povahy, můžete si vody užít i jinak než na koupališti. Máte-li chuť sjet na člunu některý z malebných úseků Dyje, obraťte se v Břeclavi na půjčovny lodí, kde Vám také ochotně poradí s plánováním cesty.


p9109674dna_kanoiplavba_po_dyjistupen_a_majak_nejdek


Radši byste se lodí svezli, než abyste ji sami řídili? I toho si na Břeclavsku můžete užít dosytosti! Vyhlídkové plavby nabízí společnost Lodní doprava Břeclav, která vozí turisty z Břeclavi k Janovu hradu anebo také na Horní a Dolní novomlýnské nádrži. Jak romantická plavba lužním lesem ke zřícenině Janova hradu, tak vyhlídkové vyjížďky v kouzelném kraji pod Pálavou nabízí nevšední zážitky, protože okolní krajina vypadá z paluby vždy trochu jinak… Více informací o plavbách najdete zde
Neméně zajímavé jsou plavby zámeckým areálem v Lednici – zde se pluje menšími lodičkami po ramenech Zámecké Dyje, a to od zámku k minaretu a odtud dále k Janovu hradu. Zpestřete si poznávání Lednicko-valtického areálu a nastupte na palubu! Bližší informace zde.


breclav_271 plavebni


Věřte, že na dovolenou, kterou na Břeclavsku strávíte, budete dlouho vzpomínat!