Bleší trh na Cyklosféře

5. 06. 2021, 14:00 - 5. 06. 2021, 18:00


4022-blesi-trhy-cyklosfera-web.jpg

Typ: Jiná akce

Organizátor: Bleší trhy Břeclav, kontaktní osoba: Petr Vlasák, tel.: 731 428 257, e-mail: petr.vlasak@breclav.eu

Místo konání: Cyklosféra Břeclav

Využili jste uplynulé pandemické měsíce ke generálnímu úklidu hraček, knih, oblečení nebo nádobí? Máte vyklizenou půdu i sklep a je vám líto poslat použitelné věci na skládku nebo do spalovny? Pak budete mít možnost nabídnout je lidem za symbolickou cenu, aby ještě dobře posloužily a dělaly dál radost.

Poctivě jsme čekali, jak se situace a vládní nařízení vyvinou, až jsme se konečně dočkali! První letošní bleší trh v Břeclavi se odehraje již tradičně v příjemném prostředí Cyklosféry, a to v sobotu 5. 6. 2021 od 14 do 18 hodin.

Prodejce prosíme o příchod 30 minut před začátkem, aby si vše na prodejních místech stihli přichystat. Jelikož je na Cyklosféře nedostatek prodejních stolů, vybavte se dekami, stolky a židličkami, ať se vám prodává co nejpohodlněji.
Těšíme se také na domácí výrobce šperků, košíků, marmelád či háčkovaných hraček a dalšího zboží, které jsou místní šikovné ruce schopny vyrobit. Představí se vám také studentské firmy z břeclavského gymnázia.
-------------------
Pravidla a rady:
1. Dodržujte hygienická a bezpečnostní pravidla nařízená Vládou ČR - https://koronavirus.mzcr.cz/...
2. Bleší trh je určený k prodeji STARÝCH výrobků, nikoliv nových (s výjimkou vlastnoručně vyrobených věcí).
3. Je zakázáno prodávat potraviny a jiné výrobky určené ke konzumaci, alkohol, tabák, květiny, zvířata a jejich části, erotické pomůcky, pornografické materiály, velké spotřebiče, příliš objemný nábytek, motorová vozidla a jejich díly, zbraně, léky, jedy, finanční produkty, výrobky s politickou či náboženskou propagandou, výrobky, které jsou v rozporu se zákony ČR, porušující autorská práva nebo celní nařízení.
4. Pořadatelé si vyhrazují právo vyloučit libovolnou věc či prodejce z prodeje.
5. Prodejce je odpovědný za všechny škody, které v průběhu bleších trhů způsobí.
6. Výdělek z bleších trhů není nutné danit, pokud nepřesáhne částku 20 000 Kč ročně.
Udělejte si doma pořádek, přijďte, výhodně prodejte a nakupte! Uděláte tím radost sobě i ostatním!
Kontakt: petr.vlasak@breclav.eu, 731 428 257