Týden hokeje

17. 09. 2018, 00:00 - 23. 09. 2018, 00:00


2881-tyden-hokeje-web.jpg

Typ: Akce pro děti

Organizátor: Břeclavský hokej

Místo konání: zimní stadion - Ice BORS aréna, Pod Zámkem 2881/5

Web: http://www.tydenhokeje.cz

V sobotu 22. září od 9:45 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Lvi Břeclav z.s. ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu v Břeclavi akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí lyžařská helma a rukavice). Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Filipa Hrbatého tel.: 777 081 589 s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Více informací najdete zde: www.tydenhokeje.cz.