Chcete vidět své filmy na velkém plátně?

Hledáme Vaše filmy o Břeclavi o okolí. Vaše příspěvky budou zpracovány a vybrané budou promítnuty při plánované přehlídce pro veřejnost. Hledejte, stříhejte, točte a posílejte do 30. června 2022.

V letošním roce oslavíme 150. výročí povýšení Břeclavi na město a zároveň to bude 90 let, co pro vás promítá břeclavské Kino Koruna. Kromě jiných akcí k oslavám chystá Kino Koruna přehlídku amatérských filmů a krátkých videí o Břeclavi a okolí. Jejich autory jste možná právě Vy. Máte doma natočeny starší snímky z historie města nebo třeba z výletů po Břeclavi a okolí? Hledáme filmy o staré i nové Břeclavi, o historii i současnosti města a jeho okolí.

 

Kino Koruna Vám nabízí jedinečnou příležitost vidět Vaše snímky na velkém plátně. V rámci přehlídky amatérských videí a filmů uvidíte pohyblivé obrázky z dob dávno minulých, stejně jako ze současnosti. Záleží jen na Vás, co se Vám podaří doma vyhledat. A protože nikdy není pozdě, máte stále ještě čas vyrazit ven a natočit to, co si myslíte, že by mělo být zaznamenáno.

 

Nahrávky mohou být veselé i vážné, historické i ze současnosti. Vaší fantazii se žádné meze nekladou.

 

  1. 1.     Kategorie historických médií

Nahrávky z historie města a okolí

-         posílejte 8mm nebo 16mm filmy i videokazety, u této kategorie budou vybrané snímky převedeny do digitálního formátu

  1. 2.     Kategorie IN

Filmy ve formátu mp4

 

Pište a posílejte své nahrávky na e-mail: kinobreclav@gmail.com  a nezapomeňte připojit jméno autora, název a popis snímku. O případnou konzultaci můžete požádat na tel.: 739 843 673 nebo můžete své nahrávky také přinést osobně do Kina Koruna (od středy do soboty mezi 16. - 20. hodinou). Vaše příspěvky Vám budou po zpracování vráceny. Kino Koruna se s Vámi spojí a domluvíte spolu další podrobnosti.

 

Vybrané snímky se budou promítat na veřejně produkci a ty nejlepší budou oceněny. Termín uzavření výzvy je do 30. června 2022.