Dobrý úřad: Dobrý výsledek pro Břeclav

Městský úřad Břeclav obdržel v těchto dnech stříbrné ocenění za dosažení 93 % spokojenosti občanů v projektu DOBRÝ ÚŘAD. Podařilo se tak obhájit velmi pozitivní výsledek z předchozích dvou let.

"Hodnocení probíhá průběžně a poskytuje nám konkrétní zpětnou vazbu od našich klientů, která je pro nás i měřítkem kvality práce našich úředníků. Jsem proto rád, že se nám daří držet trvale pozitivní výsledky, je to signál, že jdeme správnou cestou" uvedl tajemník Městského úřadu Břeclav Zdeněk Opálka.
Projekt DOBRÝ ÚŘAD je určený pro úřady veřejné a státní správy, státní organizace a neziskové organizace. Fungování projektu je jednoduché a občana zatěžuje jen minimálně. Během jednání na úřadě si může ze stojánku vzít formulář, v němž vyplní svou e-mailovou. Formulář pak vhodí do boxu u hlavního vchodu do radnice. Následně je e-mailem požádán, aby zhodnotil svou zkušenost s úřadem a městem. Hodnocení je anonymní - jakmile je e-mail od občana zadán do systému, je mu přiděleno číslo, a proto není možné zjistit, kdo hodnotil.

DSC_0608.JPG