Vzpomínkový akt ke 176. výročí narození T. G. Masaryka.
Vzpomínkový akt ke 176. výročí narození T. G. Masaryka.
Zveme Vás na tradiční ples Střední školy manažerské a zdravotnické a Vyšší odborné školy zdravotnické s.r.o.
Tradiční výstava vín, hraje CM Notečka, vstupné 500 Kč (v ceně volná degustace, katalog, sklenička), občerstvení zajištěno.
Série šesti přednášek s praktickou ukázkou cvičení s břeclavským sinologem Zdeňkem Chmelkou.
Nauč se a pečuj o své zdraví v rámci prevence doma!
Setkávání proběhne jednou týdně vždy v úterý.
- yin-yang
- pět hybatelů (elementů)
- stručně o meridiánech
- cvičení, dietetika
- ukázka jehel, moxy…
Předprodej vstupenek v dospělém oddělení, kapacita kurzu omezena.
Cena celé série: 600 Kč / jednotlivě: 150 Kč.
Nejhezčí Nedvědovky s Nedvědem ml.
Honza Nedvěd mladší, Hanka Nedvědová a bratři Oršulíci spolu šlápli do pedálů a opět hraje hudební skupina Příbuzní. Na koncertech si můžete zazpívat nejen staré hity bratří Nedvědů, skupiny Spirituál Kvintet, Brontosaurů ale i Příbuzní. Uslyšíte i některé nové autorské písně, které právě Honza vydává a určitě i nějakou rád zazpívá a zahraje.
Vstupenky k zakoupení ZDE.
Mimořádná komedie napsaná v nejlepší tradici britského humoru.
Krize středního věku po anglicku. Manželství Lindy a George se po sedmnácti letech octlo v krizi. George vyčpělost soužití na rozdíl od Lindy nevnímá, ale jakmile je přinucen podívat se pravdě do očí, pokusí se zachránit vztah riskantním krokem. Když mu plán nevyjde, odejde z domu, aby dal manželce příležitost "najít samu sebe".
Rozehraje se partie, v níž nemalou roli sehraje i jeho otec a jejich nejlepší přátelé a nad níž se vznáší otázka, zda to přece jen ještě nezkusit...
Hrají: Martin Kraus nebo Martin Písařík, Saša Rašilov, Lída Rašilovová, Miloslav Mejzlík, Milan Peroutka nebo Max Dolanský, Denisa Nesvačilová.
Vstupenky k zakoupení ZDE.
Městské muzeum a galerie Břeclav zve do muzea pod vodárnou na výstavu Retrohrátky, která vás zavede zpět do světa her a hraček minulého století.
Návštěvníci se seznámí s historií výroby hraček v Československu od 50. do 80. let 20. století a uvidí bohatou sbírku her, stavebnic a hraček, které formovaly každodenní dětský svět několika generací. Vedle původních exponátů jsou představeny také jejich současné varianty, inspirované původním designem.
Součástí výstavy je retrokoutek, kde si děti mohou hračky nejen prohlédnout, ale také si s nimi pohrát.
Přijměte srdečné pozvání na Ples města Břeclavi, který se koná v Kulturním domě ve Staré Břeclavi.
Lístky jsou již k rezervaci na Turistické informační centrum Břeclav, tel.: +420 519 326 900, v prodeji budou od 23. února 2026.
Zveme Vás na ples Střední školy Edvarda Beneše. Hrají The Teachers, CM Modruša.
Nejoblíbenější dětská dvojice se vydává na dechberoucí výpravu za záhadným pokladem!
Čeká je cesta napříč světem i vesmírem – autem, lodí, letadlem… až ke hvězdám!
A právě tam – ve vesmíru – potkají nového přítele Marťánka, který jim pomůže rozluštit tajemství pokladu.
Připravte se na show plnou dobrodružství, zábavy a fantazie, kterou si vaše děti zamilují!
Vstupenky k zakoupení ZDE.