Sportovní haly

V Břeclavi slouží sportovcům několik hal s celoročním provozem.

TJ LOKOMOTIVA BŘECLAV

Sportovní hala na Veslařské ulici byla dostavěna v roce 1974. Největší rekonstrukce proběhla v letech 2003 - 2005, kdy za podpory státních finančních prostředků byla k hale vybudována přístavba. Byla vybudována lezecká stěna, malý cvičební sál, regenerační místnost, posilovna, squash, kuželky, šachy, atd.

 

HALA V CHARVÁTSKÉ NOVÉ VSI

V srpnu 1999 byla u Základní školy kpt. Nálepky (vstup je z ulice M. Kudeříkové) otevřena moderní sportovní hala, které slouží především pro volejbal, moderní gymnastiku a sálový fotbal.

 

BADMINTONOVÁ HALA U SPLAVU

Badmintonová hala na Haškově ulici nabízí 5 kurtů (povrch francouzský tarket), součástí haly je i restaurace a penzion.
Tenisový klub a ubytování - BORS CLUB Břeclav

 

LOTUS CENTRUM

Cenwww.lotuscentrum.cztrum sportovních aktivit a osobního rozvoje Na Hrůdách 1147 nabízí golfový simulátor a odpaliště, krytý tenisový kurt s umělou trávou, prostory pro powerspinning, aerobik, jógu nebo fitbox.


 

TENISOVÁ HALA BORS CLUBU

Dne 3. 10. 2014 byla slavnostně otevřena nová tenisová hala BORS CLUBU (Na Valtické 650/85). Hala splňuje nejnáročnější požadavky pro amatérské i profesionální hráče. Tenisté využívají tři tenisové kurty s úplně novým povrchem Curtsol Comfort Category 3 – Medium. Tento tenisový povrch je certifikován pro mezinárodní turnaje Mezinárodní tenistovou federací – ITF.