Město, které tvoříme s vámi

Přijďte diskutovat o konkrétních tématech, která souvisejí s dalším rozvojem Břeclavi. Už ve čtvrtek 16. září od 17:00 h. na vás čekají odborníci a představitelé města v zasedací místnosti č. 112. Chybět nebude ani drobné občerstvení a losování tomboly, tak neváhejte a zastavte se. Ovlivněte svým názorem strategii města na dalších deset let.

„Hlavním cílem je samozřejmě získat co nejširší zpětnou vazbu od obyvatel Břeclavi. Právě názory Břeclavanů nám nejvíce napoví, jakým směrem se dále ubírat, které problémy lidi nejvíce trápí, co je potřeba aktuálně, ale také do budoucna řešit. Se získanými poznatky budeme nadále pracovat právě v rámci strategie města,“ vysvětlil břeclavský starosta Svatopluk Pěček.

 

Diskutovat se bude o jednotlivých tematických oblastech a účastníci se zařadí do oblastí dle svého výběru a zájmu. Poté budou formulovat jednotlivé problémy či náměty, ze kterých společně stanoví hlasováním deset nejzásadnějších bodů. Právě tyto body budou hlavním výstupem veřejného fóra. Následně budou zveřejněny v anketě, jejímž cílem je zásadní poznatky z veřejného fóra ověřit širokou břeclavskou veřejností.

 

V Břeclavi dne 14. září 2021