Sestra roku na radnici

Paní Bronislavu Kunovou, která v loňském roce získala titul Sestra roku, přijal dnes na břeclavské radnici starosta Břeclavi Svatopluk Pěček společně s místostarosty Jakubem Matuškou a Richardem Zemánkem, aby jí poděkovali za dlouholetou obětavou práci i za propagaci města v celorepublikové soutěži.

Paní Bronislava Kunová pracuje jako staniční sestra v sociálních službách v břeclavském Domově seniorů, který je jejím zaměstnavatelem už dlouhých 35 let.
Soutěž Sestra roku je koncipována jako poděkování sestrám a dalším nelékařským zdravotnickým pracovníkům za jejich mimořádnou a odpovědnou práci. Vydavatelství Mladá fronta při této příležitosti tradičně uděluje také čestné ocenění za celoživotní dílo v ošetřovatelství a právě toto ocenění převzala z rukou Dagmar Havlové Bronislava Kunová.
V předchozím roce získala pro změnu titul Pečovatelka roku vedoucí sociálního úseku Domova seniorů Břeclav Vendula Baťková. Obě ocenění jsou dokladem kvalitní práce, kterou toto důležité městské zařízení dlouhodobě odvádí.

P1010784.JPG