Titul mistryň republiky putuje do Břeclavi

Ženy MSK Gumotex Břeclav ZFP Group vyhrály třetí finálové utkání mistrovství ČR stolních tenistek. Rozhodující utkání se hrálo v neděli 6. června v Břeclavi a bylo napínavé od prvního do posledního míčku. Po dramatickém průběhu druhého utkání v Hodoníně, které získaly 4. června hráčky Hodonína ve svůj prospěch, zmobilizovaly reprezentantky Břeclavi všechny síly a po dlouhých osmi letech vybojovaly mistrovský titul. Břeclav zvítězila 5:3 a dosáhla na své jubilejní páté zlato v historii. Na úspěchu se podílely hráčky Karin Adámková, Dana Čechová a Aneta Širučková, vedené dvojicí koučů Vítem Ratajským a Romanem Čechem.
„Jsem rád, že se nám po dlouhých osmi letech podařilo opět dosáhnout na mistrovský pohár. Všechny tři naše hráčky podaly výkony na hranici svých možností, šly cílevědomě za vítězstvím, bylo to dílo vyrovnaného hráčského kolektivu,“ přiblížil tajemství úspěchu manažer klubu Vít Ratajský.
„Blahopřejeme celému týmu ke skvělému výsledku a přejeme jim hodně dalších úspěchů. Máme radost, že se podpora, kterou město Břeclav týmu stolních tenistek poskytuje, tentokrát přetavila ve zlato,“ připojuje se ke gratulantům vedení města.