Odemykání dětského potenciálu - ZRUŠENO

Odemykání dětského potenciálu - ZRUŠENO
Organizátor Centrum pro rodinu MÁTE NA VÍC a kino Koruna Datum konání Místo konání Kino Koruna, U Tržiště 1

http://www.kinobreclav.cz

ODEMYKÁNÍ DĚTSKÉHO POTENCIÁLU - Každé dítě je originál

Jak motivovat děti ke kvalitnímu trávení času. Jak je už ve škole pro pohyb nadchnout a posunovat je přirozeně dál. Jak s dítětem a rodiči pracovat, aby motivace nebylo moc ani málo - to vše se dozvíte od světově uznávaného kouče Jana Mühlfeita.

Jan Mühlfeit je globální stratég, kouč top manažerů, olympijských vítězů, umělců a autor bestselleru The Positive Leader (Pearson 2016). Jeho osobním posláním je pomáhat jednotlivcům, organizacím a zemím po celém světě odemykat jejich lidský potenciál. Má za sebou velmi úspěšnou dvaadvacetiletou kariéru ve společnosti Microsoft, kde pracoval na různých vedoucích pozicích. Jeho poslední působení v této high-tech korporaci bylo v roli Prezidenta pro Evropu (2007-2014).

Na základě jeho hlubokých znalostí a zkušeností vytvořil zcela unikátní metodiku, jak najít osobní výjimečnost pro jednotlivce i týmy. S touto metodikou pracuje ve svých seminářích „Odemykání lidského potenciálu“ a „Odemykání týmového potenciálu“ po celém světě, kde učí jednotlivce i týmy, jak odhalit jejich silné stránky a najít v nich to nejlepší. Jeho techniky jsou cenné pro koordinaci růstu podnikání a ukazují organizacím, jak vytvářet synergie v týmu, inspirovat lidi prostřednictvím pozitivního vedení a poskytovat optimální výkon v různých oborech lidské činnosti prostřednictvím flow.

Společně s Kateřinou Krůtovou vytvořil speciální seminář pro děti a rodiče – „Odemkněte potenciál vašeho dítěte" - který vede děti k sebepoznání a nalezení své osobní jedinečnosti. Jan Mühlfeit věří, že „každé dítě je geniální, jen musíme najít v čem“.

Předprodej na http://www.kinobreclav.cz/klient-1461/kino-320/stranka-11430/film-629628