Informování občanů prostřednictvím SMS


Město Břeclav ve spolupráci s Jihomoravským krajem používá pro Vaši včasnou informovanost moderní komunikační kanál – posílání SMS zpráv na Váš mobilní telefon.

Hlavním důvodem zřízení této služby je rychlé a operativní informování občanů v krizových situacích, např. o hrozících povětrnostních vlivech (povodně, přívalové deště, vichřice atd.), havarijních stavech v dodávkách elektrické energie, plynu, vody, či o plánovaných přerušeních jejich dodávek. Současně tento systém slouží i k informování občanů o kulturních, sportovních či společenských akcích v Břeclavi.

Máte o službu zájem i Vy?

Pokud chcete dostávat tyto informace i Vy, pošlete SMS zprávu (můžete psát i malými písmeny, vše pište bez diakritiky) ve tvaru:

jmk mezera breclav mezera informace mezera ano mezera prijmeni mezera jmeno hvězdička ulice hvězdička cislo popisne

Příklad SMS zprávy: jmk breclav informace ano novak stepan*krizikova*20

Zprávu odešlete z Vašeho mobilního telefonu na číslo 900 77 03. Ihned obdržíte zpětnou SMS zprávu potvrzující, že jste do seznamu odběratelů informací zařazeni.

Zasláním SMS zprávy dáváte současně souhlas k tomu, aby Vám byly zasílány informace i od dalších subjektů zapojených do integrovaného záchranného systému, případně dalších subjektů jako např. elektrárenské, plynárenské a vodárenské společnosti.

Posílání SMS zpráv je pro Vás zcela dobrovolné, proto budete-li chtít kdykoliv ukončit odběr informací, pošlete, prosím, na číslo 900 77 03 SMS ve tvaru:

jmk mezera breclav mezera informace mezera ne

Ihned obdržíte zpětnou SMS zprávu potvrzující, že jste ze seznamu odběratelů informací vyřazeni.

Informace, které Vám budeme zasílat, jsou pro Vás bezplatné. Vy zaplatíte jen zaslání přihlašovací či odhlašovací SMS zprávy za 3 Kč (vč. DPH).