Mapový portál města Břeclavi


Webová stránka je rozcestníkem k mapovým službám poskytovaným veřejnosti. Níže jsou uvedeny odkazy na jednotlivé zveřejněné webové aplikace. Web je postupně rozvíjen a doplňován o nové aplikace.

mapa.jpgVe webové mapě jsou prezentována data především s vazbou k územnímu plánování. Dále je k dispozici Základní báze geografických dat s širokou plejádou dat a letecké snímky poskytnuté Českým úřadem zeměměřičským a katastrálním. Mapa bude postupně rozšiřována o prvky technické mapy.


parkoviste.jpgPro občany i návštěvníky Břeclavi je k dispozici interaktivní mapa, na které jsou barevně vyznačené placené parkovací zóny a parkování pro rezidenty. Orientační mapka je uzpůsobená i pro chytré mobilní telefony.

 


odpad_2.jpgMěsto Břeclav zveřejňuje pro své občany interaktivní mapu sběrných míst tříděného odpadu.

 


pes.jpgAby majitelé psů věděli, kde se jejich miláčci mohou proběhnout, byla zveřejněna přehledová mapka zobrazující lokality určené pro volný výběh psů a místa s koši na exkrementy.

 


kolo.jpgNa území Břeclavi, Poštorné a Charvátské Nové Vsi je široká plejáda míst, kde lze zaparkovat kolo. Místa jsou přehledně zobrazena v mapce. Mapa bude začátkem roku 2019 aktualizovaná.

 


ko__.jpgObčané města mají možnost hlásit závady na městkém majetku. Nahlásit závadu mohou občané následujícím způsobem:
Stáhnout si a nainstalovat program Survey123 z GooglePlay nebo AppStore do svého mobilního telefonu,
- přihlašovací jméno: zavady,
- heslo: ZavadyBv1;
nahrát ankety, zobrazí se jednoduchá anketa, ve které lze závadu zadat a přidat fotografii závady. Je třeba mít zapnutý příjem GPS. 

Aplikace zobrazí příslušnému úředníkovi novou závadu. Pokud se jedná o závadu na městském majetku, pak je předána k řešení. Pokud ne, tak je informován příslušný majitel (například správa silnic). Evidenci závad přijatých, řešených a vyřešených je možné sledovat v na webu závad.

Během roku 2018 bylo občany nahlášeno více než 1.000 závad. Děkujeme Vám, že se o své město zajímáte!

V případě podnětů k mapovým službám úřadu se prosím 
obraťte na Jitku Komináckou (jitka.kominacka@breclav_eu)