Úřední deska
-
Veřejná vyhláška Stanovení PÚP - OOP I/40
MUBR 150848/2026 -
Návrh OOP Stanovení MÚP Břeclav Čechova místo pro zásobování
MUBR 131021/2026 -
Valná hromada DSO LVA 10.9.2026 od 13:00 hodin
MUBR 149062/2026OznámeníOdbor kanceláře tajemníka
-
Rozhodnutí - povolení stavby dráhy: Oprava propustků na trati Boří les - Lednice
MUBR 149069/2026Veřejné vyhláškyOdbor kanceláře tajemníka
-
JES - Soubor apartmánových domů Zaječí - 9 apartmánových domů (dodatečné povolení)
MUBR 147281/2026Sdělení a stanoviskaŽivotní prostředí
-
JES - Kostice, přeložka vVN u sportovního areálu, parc. č. 6501, 3037/1, ...
MUBR 145016/2026Sdělení a stanoviskaŽivotní prostředí
-
JES - Stavební úpravy bytového domu Na Valtické č. p. 50, 51
MUBR 147195/2026Sdělení a stanoviskaŽivotní prostředí
-
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 22.9.2026 Ch.N.Ves, část ul. A Kuběny od č.p. 38/8 po 877/24a včetně č.p. 811/4 a odběru na ul. Lednická č.p. 486/42
MUBR 147042/2026 -
160EX 4320/26-38 Dražební vyhláška - movité věci
MUBR 143236/2026Dražby a exekuceOdbor kanceláře tajemníka
-
160EX 2390/25-94 Dražební vyhláška - movité věci
MUBR 143234/2026Dražby a exekuceOdbor kanceláře tajemníka
-
JES - st.úpravy BD Na Valtické 22,23
MUBR 143751/2026Sdělení a stanoviskaŽivotní prostředí
-
VV - oznámení o zahájení řízení KŘ Lanžhot
MUBR 146946/2026Veřejné vyhláškyŽivotní prostředí
-
JES - DPS Břeclav – zateplení objektu, ul. Seniorů
MUBR 147011/2026Sdělení a stanoviskaStavební úřad
-
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 17.9.2026 Poštorná, část ul. Hraniční, J. Skácela, Polní, Julia Fučíka a celá ul. Prostřední
MUBR 143226/2026 -
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 18.9.2026 Břeclav, část ul. Na Pěšině, Zahradní, Školní a Mánesova a celá ul. U Zbrodku a Pastevní
MUBR 143230/2026 -
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 18.9.2026, Břeclav, část ul. Na Zahradách od č.p. 879_19 po 878_18 a část ul. Riegerova od č.p. 876_45 po 1009_49
MUBR 143227/2026 -
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 21.9.2026 Poštorná, část ul. Hraniční, J. Skácela, Polní, Julia Fučíka a celá ul. Prostřední
MUBR 144910/2026 -
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 21.9.2026 Břeclav, část ul. Lidická, Zahradní, Na Pěšině, Gen. Šimka a Mánesova, celá ul. Lípky, Říční, Hřbitovní, U Rybníka, Písníky, Česká, Na Kopci a Školní
MUBR 144915/2026 -
Záměr uzavření dodatku č. 2 ke smlouvě o zemědělském pachtu č. OM/180/2016
MUBR 146885/2026ZáměryOdbor majetkový
-
Veřejná vyhláška -zahájení stavebního řízení Vodovod Valtice - rozšíření II. tlakového pásma
MUBR 145035/2026Veřejné vyhláškyŽivotní prostředí
-
Stanovení PÚP - Město Břeclav, parkoviště u bývalého cukrovaru, Kuffnerovo nábřeží - GP RACIO 2026
MUBR 145625/2026 -
Pozvánka na 26. zasedání Zastupitelstva města Břeclavi dne 9. 9. 2026
MUBR 145624/2026Rada a Zastupitelstvo městaOdbor kanceláře tajemníka
-
Stanovení PÚP - Město Břeclav, ulice Lednická a Kpt. Nálepky - obnova elektrického vedení
MUBR 145234/2026 -
Oznámení o konání kulturní akce - 05.09.2026
MUBR 144400/2026OznámeníFestival minipivovarů
-
Stanovení PÚP - OOP: Velkopavlovické vinobraní 2026
MUBR 144917/2026 -
Dražební vyhláška EXD 6/26-6 DV
MUBR 141924/2026Dražby a exekuceOdbor kanceláře tajemníka
-
Stanovení PÚP - Město Břeclav, náměstí P. Bezruče - havárie vodovodního potrubí
MUBR 141877/2026 -
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 17.9.2026 Břeclav, část nám. Petra Bezruče od č.p. 1993_15 po 1145_17, část ul. Žižkova od č.p. 975_1 po 741_21 a odběr na ul. Krátka č.p. 742_1
MUBR 141655/2026 -
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 16.9.2026 Břeclav, část ul. Bratislavská, Mládežnická, Železniční a část ul. K Pohansku
MUBR 141689/2026 -
JES - Apartmánový dům Valtice, vč. infrastruktury
MUBR 141209/2026Sdělení a stanoviskaŽivotní prostředí
-
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 16.9.2026 Poštorná, sídliště Na Valtické od č.p. 670/40 po 671/41 a od č.p. 658/42 po 653/47
MUBR 141166/2026 -
Stanovení PÚP - Město Břeclav, ulice Bratislavská - rozšíření elektrického vedení
MUBR 140195/2026 -
JES - Bytový dům v ulici Růžová ve Valticích
MUBR 140733/2026Sdělení a stanoviskaŽivotní prostředí
-
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 15.9.2026 Břeclav, část ul. Smetanovo nábřeží od č.p. 2199/26 po 2568/32, odběr na ul. Karla Čapka č.p. 2196/16, a část ul. Fleischmannova od č.p. 1421/14 po 1355/4
MUBR 140084/2026 -
Stanovení PÚP - Město Břeclav, ulice Hraniční - rekonstrukce chodníku
MUBR 140187/2026 -
JES - Hrušky Na Zahajce IV
MUBR 140086/2026Sdělení a stanoviskaŽivotní prostředí
-
JES - Rakvice - Ulička II., Ulička III. rekonstrukce komunikace
MUBR 140144/2026Sdělení a stanoviskaŽivotní prostředí
-
Stanovení PÚP - Město Břeclav, ulice Palackého - rekonstrukce komunikace
MUBR 140126/2026 -
KS - HLOHOVEC - účelová komunikace ul. Lednická
MUBR 139695/2026Sdělení a stanoviskaŽivotní prostředí
-
160EX 2411/22-314 Dražební vyhláška - movité věci
MUBR 120411/2026Dražby a exekuceOdbor kanceláře tajemníka
-
184 EX 2291/21-77 Dražební vyhláška
MUBR 133567/2026Dražby a exekuceOdbor kanceláře tajemníka
-
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 14.9.2026 Poštorná, sídliště Na Valtické od č.p. 666/36 po 661/31, od č.p. 660/49 po 659/48, a č.p. 736/86 a 723
MUBR 139609/2026 -
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 14.9.2026 Poštorná, sídliště Na Valtické č.p. 718, 650/85, 743, 1206 a ZŠ č.p. 641/31a
MUBR 139608/2026 -
Aukční vyhláška elektronické aukce čj.: UZSVM/B/373483/2026-BBV na zjištění zájemce o koupi nemovitých věcí v katastrálním území Charvátská Nová Ves
MUBR 139611/2026Dražby a exekuceOdbor kanceláře tajemníka
-
Veřejná vyhláška - S/2025/011874
MUBR 139291/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - S/2025/011864
MUBR 139288/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - S/2025/012157
MUBR 139284/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - S/2025/011679
MUBR 139282/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - S/2026/000315
MUBR 139267/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - S/2026/000298
MUBR 139251/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - S/2026/000262
MUBR 139220/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - S/2026/000351
MUBR 139218/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - S/2026/000288
MUBR 139212/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - S/2025/011545
MUBR 139194/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - S/2026/000453
MUBR 139174/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - SU/2026/000743
MUBR 139171/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - S/2026/000165
MUBR 139166/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - S/2026/000299
MUBR 139161/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - SU/2026/000326
MUBR 139148/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - SU/2026/000322
MUBR 139139/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - S/2026/000096
MUBR 139135/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - SU/2026/000472
MUBR 139118/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - SU/2026/000337
MUBR 139083/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - S/2026/000038
MUBR 139075/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - SU/2025/003873
MUBR 139062/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - SU/2025/003840
MUBR 138980/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - SU/2025/003711
MUBR 138899/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - SU/2026/000082
MUBR 138896/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - SU/2025/004429
MUBR 138888/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - SU/2025/004388
MUBR 138882/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - SU/2025/004318
MUBR 138871/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - SU/2025/004307
MUBR 138814/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - S/2025/012132
MUBR 138723/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Veřejná vyhláška - S/2025/012074
MUBR 138593/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Dotační titul DT4 - Podpora organizací pro seniory a OZP (mimo služby v Minimální síti) 2027
MUBR 138592/2026DotaceOdbor sociálních věcí
-
Dotační titul DT3 - Fond malých sociálních projektů pro rok 2027
MUBR 138546/2026DotaceOdbor sociálních věcí
-
Dotační titul DT2 - Podpora činností soc. služeb v Minimální síti ORP Břeclav pro rok 2027
MUBR 138480/2026DotaceOdbor sociálních věcí
-
Dotační titul DT1 - Podpora činností v sociální oblasti (mimo služby v Minimální síti ORP Břeclav)
MUBR 138425/2026DotaceOdbor sociálních věcí
-
Veřejná vyhláška - S/2025/012053
MUBR 138402/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Záměr prodeje podílu na pozemku p. č. st. 1700/50 v k. ú. Břeclav
MUBR 137061/2026ZáměryOdbor majetkový
-
OOP Stanovení MÚP Břeclav- CHNV Tyršův Sad - kpt. Nálepky VDZ parkování
MUBR 137187/2026 -
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 10.9.2026 Poštorná, sídl. Na Valtické od č.p. 638/28 po 444/24 a od č.p. 442/22 po 443/23 a část garáží
MUBR 136873/2026 -
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 9.9.2026 Břeclav, část ul. Hraniční od č.p. 181/49 po č.p. 665/193 včetně směnárny, celá ul. Prostřední
MUBR 136872/2026 -
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie Poštorná, část sídl. Na Valtické
MUBR 136874/2026 -
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie 10.9.2026 Stará Břeclav, část ul. Gen. Šimka, Zahradní, Na Pěšině a odběr na ul. Mánesova č.p. 1610/58
MUBR 136876/2026 -
OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÉM VŘ S NÁSLEDNOU AUKCÍ
MUBR 126103/2026 -
160EX 3115/26-48 Dražební vyhláška - movité věci
MUBR 136878/2026Dražby a exekuceOdbor kanceláře tajemníka
-
RM č. 87 - výpis usnesení ze dne 19.08.2026
MUBR 137137/2026Rada a Zastupitelstvo městaOdbor kanceláře tajemníka
-
Veřejná vyhláška-Murgašová Adriana
MUBR 136323/2026Veřejné vyhláškyOddělení dopravy
-
JES - RESORT EISGRUB - Depandance, Lednice, p. č. 826, 827, ...
MUBR 135105/2026Sdělení a stanoviskaŽivotní prostředí
-
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie dne 9.9.2026 8:00 - 14:00, Trafostanice Poštorná DÍLY T4 (703519) - celá ul. Slunečná
MUBR 135225/2026 -
LAZAR Cristian Marian - VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA: MUBR-S/130/2026/NS
MUBR 135187/2026Veřejné vyhláškyOddělení přestupkového řízení
-
Dotační titul: Podpora rozvoje cestovního ruchu v roce 2027
MUBR 133460/2026DotaceOdbor ekonomický
-
Dotační titul: Individuální dotace pro rok 2027
MUBR 133458/2026DotaceOdbor ekonomický
-
Dotační program: Podpora materiálně technické základny sportu v roce 2027
MUBR 133454/2026DotaceOdbor ekonomický
-
Dotační program: Podpora rozvoje v oblasti kultury v roce 2027
MUBR 133448/2026DotaceOdbor ekonomický
-
Dotační program: Podpora rozvoje v oblasti tělovýchovy a sportu v roce 2027
MUBR 133404/2026DotaceOdbor ekonomický
-
záměr města převést vlastnictví vodních děl, formou nepeněžitého vkladu
MUBR 133260/2026ZáměryOdbor majetkový
-
OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÉM VŘ
MUBR 125223/2026 -
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie dne 8.9.2026 8:00-14:00, Trafostanice Břeclav LADENSKÁ STROUHA (500176) - Zahrádkářská kolonie u letiště, včetněparc.č.593/153 (netýká se zahrádek od parc.č.593/18 po parc.č.593/171, parc.č.593/152)
MUBR 125219/2026 -
Informace o počtu a sídle volebních okrsků
MUBR 124161/2026VolbyOdbor kanceláře tajemníka
-
Oznámení o době a místě konání voleb do Zastupitelstva města Břeclav
MUBR 123052/2026VolbyOdbor kanceláře tajemníka
-
160EX 8621/24-57 Dražební vyhláška - movité věci
MUBR 120415/2026Dražby a exekuceOdbor kanceláře tajemníka
-
160EX 1866/22-172 Dražební vyhláška - movité věci
MUBR 120409/2026Dražby a exekuceOdbor kanceláře tajemníka
-
Stanovení počtu členů okrskových volebních komisí pro volby do Zastupitelstva města Břeclav
MUBR 119870/2026VolbyOdbor kanceláře tajemníka
-
Záměr pronájmu bytu č. 24 na ul. Krátká 8 v Břeclavi
MUBR 118225/2026ZáměryZáměr pronájmu bytu č. 24 o velikosti 47,70 m2 s příslušenstvím, která se nachází ve V. nadzemním podlaží bytového domu s č. p. 1284, který je součástí pozemku p. č. st. 1060/8, vše v k. ú. Břeclav, na ulici Krátká 8 v Břeclavi, za nájemné ve výši 150 Kč/m2 měsíčně, na dobu určitou 1 roku, s možností prodloužení. Žádost o byt může podat žadatel starší 18 let, na řádně a pravdivě vyplněném formuláři k žádosti o byt, včetně dodání všech povinných příloh, který nemá vůči městu Břeclav, ani jím zřizovaným organizacím, ke dni podání žádosti žádný dluh, a on nebo jeho manžel/ka není vlastníkem, spoluvlastníkem nebo nájemníkem bytu, družstevního popř. jiného bytu, rodinného domu, domu, resp. jejich částí, popř. jiných prostor či nemovitosti určených zcela či z části k bydlení, ani nemá zřízeno věcného břemene užívání bytu či nemovitosti určené zcela či zčásti k bydlení.
-
Záměr pronájmu bytu č. 12 na ul. Krátká 8 v Břeclavi
MUBR 117987/2026ZáměryZáměr pronájmu bytu č. 12 o velikosti 55,60 m2 s příslušenstvím, která se nachází ve III. nadzemním podlaží bytového domu s č. p. 1284, který je součástí pozemku p. č. st. 1060/8, vše v k. ú. Břeclav, na ulici Krátká 8 v Břeclavi, za nájemné ve výši 150 Kč/m2 měsíčně, na dobu určitou 1 roku, s možností prodloužení. Žádost o byt může podat žadatel starší 18 let, na řádně a pravdivě vyplněném formuláři k žádosti o byt, včetně dodání všech povinných příloh, který nemá vůči městu Břeclav, ani jím zřizovaným organizacím, ke dni podání žádosti žádný dluh, a on nebo jeho manžel/ka není vlastníkem, spoluvlastníkem nebo nájemníkem bytu, družstevního popř. jiného bytu, rodinného domu, domu, resp. jejich částí, popř. jiných prostor či nemovitosti určených zcela či z části k bydlení, ani nemá zřízeno věcného břemene užívání bytu či nemovitosti určené zcela či zčásti k bydlení.
-
Záměr pronájmu bytu č. 16 na ul. Na Zahradách 20 v Břeclavi
MUBR 117986/2026ZáměryZáměr pronájmu bytu č. 16, o velikosti 32,70 m2 s příslušenstvím, která se nachází ve IV. nadzemním podlaží bytového domu s č. p. 1137, který je součástí pozemku p. č. st. 1060/6, vše v k. ú. Břeclav, na ulici Na Zahradách 20 v Břeclavi, za nájemné ve výši 150 Kč/m2 měsíčně, na dobu určitou 1 roku, s možností prodloužení. Žádost o byt může podat žadatel starší 18 let, na řádně a pravdivě vyplněném formuláři k žádosti o byt, včetně dodání všech povinných příloh, který nemá vůči městu Břeclav, ani jím zřizovaným organizacím, ke dni podání žádosti žádný dluh, a on nebo jeho manžel/ka není vlastníkem, spoluvlastníkem nebo nájemníkem bytu, družstevního popř. jiného bytu, rodinného domu, domu, resp. jejich částí, popř. jiných prostor či nemovitosti určených zcela či z části k bydlení, ani nemá zřízeno věcného břemene užívání bytu či nemovitosti určené zcela či zčásti k bydlení.
-
Záměr pronájmu bytové jednotky č. 14 Na Zahradách 20 v Břeclavi
MUBR 117912/2026ZáměryZáměr pronájmu bytové jednotky č. 14, o velikosti 63,60 m2 s příslušenstvím, která se nachází ve IV. nadzemním podlaží bytového domu s č. p. 1137, který je součástí pozemku p. č. st. 1060/6, vše v k. ú. Břeclav, na ulici Na Zahradách 20 v Břeclavi, za nájemné ve výši 150 Kč/m2 měsíčně, na dobu určitou 1 roku, s možností prodloužení. Žádost o byt může podat žadatel starší 18 let, na řádně a pravdivě vyplněném formuláři k žádosti o byt, včetně dodání všech povinných příloh, který nemá vůči městu Břeclav, ani jím zřizovaným organizacím, ke dni podání žádosti žádný dluh, a on nebo jeho manžel/ka není vlastníkem, spoluvlastníkem nebo nájemníkem bytu, družstevního popř. jiného bytu, rodinného domu, domu, resp. jejich částí, popř. jiných prostor či nemovitosti určených zcela či z části k bydlení, ani nemá zřízeno věcného břemene užívání bytu či nemovitosti určené zcela či zčásti k bydlení.
-
Záměr pronájmu bytu č. 9 Riegrova 27 v Břeclavi
MUBR 117911/2026ZáměryZáměr pronájmu bytové jednotky č. 9 o velikosti 42,10 m2 s příslušenstvím, která se nachází ve III. nadzemním podlaží bytového domu s č. p. 1010, který je součástí pozemku p. č. st. 1060/2, vše v k. ú. Břeclav, na ulici Riegrova 27 v Břeclavi, za nájemné ve výši 150 Kč/m2 měsíčně, na dobu určitou 1 roku, s možností prodloužení. Žádost o byt může podat žadatel starší 18 let, na řádně a pravdivě vyplněném formuláři k žádosti o byt, včetně dodání všech povinných příloh, který nemá vůči městu Břeclav, ani jím zřizovaným organizacím, ke dni podání žádosti žádný dluh, a on nebo jeho manžel/ka není vlastníkem, spoluvlastníkem nebo nájemníkem bytu, družstevního popř. jiného bytu, rodinného domu, domu, resp. jejich částí, popř. jiných prostor či nemovitosti určených zcela či z části k bydlení, ani nemá zřízeno věcného břemene užívání bytu či nemovitosti určené zcela či zčásti k bydlení.
-
Rozhodnutí hejtmana 1/2026 - Vyhlášení doby zvýšeného nebezpečí vzniku požáru
MUBR 115838/2026 -
Záměr směny pozemků v k. ú. Poštorná
MUBR 114391/2026ZáměryOdbor majetkový
-
Záměr pachtu části pozemku p. č. 4154 v k. ú. Břeclav
MUBR 105808/2026ZáměryOdbor majetkový
-
Počet volených členů zastupitelstva pro volební období 2026-2030
MUBR 101785/2026VolbyOdbor kanceláře tajemníka
-
Působnost registračního úřadu ve volbách do zastupitelstev obcí 2026
MUBR 101645/2026VolbyOdbor kanceláře tajemníka
-
Záměr pachtu pozemků u hřbitova ve Staré Břeclavi
MUBR 100661/2026ZáměryOdbor majetkový
-
Záměr pachtu pozemku p. č. 2639/31 v k. ú. Břeclav
MUBR 100355/2026ZáměryOdbor majetkový
-
Záměr prodeje pozemku p. č. 714 v k. ú. Poštorná
MUBR 99135/2026ZáměryOdbor majetkový
-
OZNÁMENÍ O STANOVENÍ VOLEBNÍHO OBVODU, POČTU ČLENŮ ZASTUPITELSTVA A POČTU PODPISŮ NA PETICÍCH
MUBR 96801/2026VolbyOdbor kanceláře tajemníka
-
Zveřejnění potřebného počtu podpisů voličů na peticích k podpoře kandidátní listiny pro volby
MUBR 96695/2026VolbyOdbor kanceláře tajemníka
-
Vývěska - záměr pronájmu kanceláře č. 106a a 106b
MUBR 106701/2026ZáměryOdbor majetkový
-
Závěrečný účet města Břeclavi za rok 2025
MUBR 89855/2026InformaceZávěrečný účet města Břeclavi za rok 2025
-
Informace o zveřejnění Závěrečného účtu města Břeclavi za r. 2025
MUBR 89941/2026OznámeníInformace o zveřejnění Závěrečného účtu města Břeclavi za r. 2025
-
Oznámení o zveřejnění závěrečného účtu DSO LVA 2025
MUBR 88841/2026OznámeníOdbor kanceláře tajemníka
-
Záměr prodeje části pozemku p. č. 4142/1 o výměře cca 30 m2 v k. ú. Břeclav
MUBR 82653/2026ZáměryOdbor majetkový
-
Informace o zájmu SPÚ odkoupit pozemky - k.ú. Poštorná
MUBR 77716/2026InformaceOdbor kanceláře tajemníka
-
Záměr prodeje pozemku p. č. 2851/51 v k. ú. Poštorná
MUBR 58363/2026ZáměryOdbor majetkový
-
Záměr prodeje pozemku p. č. 2851/38 v k. ú. Poštorná
MUBR 58362/2026ZáměryOdbor majetkový
-
Záměr prodeje pozemku p. č. 2851/37 v k. ú. Poštorná
MUBR 58359/2026ZáměryOdbor majetkový
-
Záměr prodeje pozemku p. č. 2851/16 v k. ú. Poštorná
MUBR 58356/2026ZáměryOdbor majetkový
-
Záměr prodeje pozemku p. č. 2851/15 v k. ú. Poštorná
MUBR 58352/2026ZáměryOdbor majetkový
-
Záměr prodeje pozemku p. č. 2851/14 v k. ú. Poštorná
MUBR 58350/2026ZáměryOdbor majetkový
-
Záměr prodeje pozemku p. č. 2851/5 v k. ú. Poštorná
MUBR 58344/2026ZáměryOdbor majetkový
-
Záměr - DŠ, kancelář č. 217
MUBR 39693/2026ZáměryOdbor majetkový
-
Rozpočet příspěvkových org. na rok 2026 a střednědobého výhledu na rok 2027 - 2028
MUBR 166583/2025RozpočetRozpočet příspěvkových org. na rok 2026 a střednědobého výhledu na rok 2027 - 2028
-
Oznámení o zveřejnění - rozpočet a rozpočtová opatření DSO LVA
MUBR 165744/2025RozpočetOdbor kanceláře tajemníka
-
Informace občanům o zveřejnění rozpočtu města Břeclavi na rok 2026 - 2028
MUBR 162882/2025RozpočetInformace občanům o zveřejnění rozpočtu města Břeclavi na rok 2026 - 2028
-
Rozpočet na rok 2026 a střednědobý výhled rozpočtu na rok 2027 - 2028
MUBR 162883/2025RozpočetRozpočet na rok 2026 a střednědobý výhled rozpočtu na rok 2027 - 2028
-
Návrh rozpočtu DSO LVA na rok 2026 a rozpočtový výhled na roky 2027 a 2028
MUBR 151531/2025RozpočetOdbor kanceláře tajemníka
-
Záměr pronájmu - prodejní pavilon A1 na ul. Sady 28. října v Břeclavi
MUBR 147791/2025ZáměryOdbor majetkový
-
Záměr pronájmu - prodejní pavilon A2 na ul. Sady 28. října v Břeclavi
MUBR 147807/2025ZáměryOdbor majetkový
-
Záměr směny pozemků na ulici Veslařská v Břeclavi
MUBR 125432/2025ZáměryOdbor majetkový
-
Dotační program: Podpora rozvoje cestovního ruchu v roce 2026
MUBR 106117/2025DotaceOdbor ekonomický
-
Dotační program: Individuální dotace v roce 2026
MUBR 106115/2025DotaceOdbor ekonomický
-
Dotační program: Podpora materiálně technické základny sportu v roce 2026
MUBR 106114/2025DotaceOdbor ekonomický
-
Záměr pronájmu kanceláře č. 417, v budově Domu školství, na ul. 17. listopadu 2995/1a v Břeclavi.
MUBR 57625/2025Záměryzáměr pronájmu kanceláře č. 417, o výměře 14,50 m2, nacházející se ve IV. nadzemním podlaží budovy s č. p. 2995, která je součástí pozemku p. č. st. 3612, v k. ú. Břeclav
-
Záměr pronájmu kanceláře č. 205 v budově na nám. T.G.Masaryka 38/10 v Břeclavi
MUBR 57619/2025Záměryzáměr pronájmu kanceláře č. 205, o výměře 9,54 m2, nacházející se ve II. nadzemním podlaží budovy s č. p. 38, která je součástí pozemku p. č. st. 477/1, v k. ú. Břeclav
-
Záměr pronájmu sálu v Domě školství pro Mgr. Dagmar Keclíkovou
MUBR 40142/2025ZáměryOdbor majetkový
-
DSO LVA Návrh rozpočtu na rok 2025 a rozpočtového výhledu na roky 2026 a 2027
MUBR 167271/2024RozpočetOdbor kanceláře tajemníka
-
Pověření ke vstupu a vjezdu na pozemky a k výkonu činnosti související s řízením o PÚ v k.ú.Poštorná
MUBR 83893/2024OznámeníPověření ke vstupu a vjezdu na pozemky a k výkonu činnosti související s řízením o pozemkových úpravách v k.ú. Poštorná, v souladu s ust. § 6 odst. 9 zák. č. 139/2002 Sb., o pozemkových úpravách a pozemkových úřadech
-
Informace o provozu elektronické podatelny a podmínkách přijímání dokumentů
MUBR 74528/2024InformaceOdbor kanceláře tajemníka
-
Záměr prodeje pozemku p. č. st. 1264/2 v k. ú. Břeclav
MUBR 54810/2024ZáměryOdbor majetkový
-
Záměr uzavření dodatku č.1 ke smlouvě o pachtu závodu č. OM/291/2019
S00RP00WJC23ZáměryOdbor majetkový (OM)
-
Záměr pachtu části pozemku p.č. 2235/407 v k.ú. Poštorná a Záměr pronájmu části pozemku p.č. 2235/407 v k.ú. Poštorná
S00RP00WF3P3ZáměryOdbor majetkový (OM)
-
Záměr pachtu části pozemku p.č. 2235/409 o výměře cca 2 m2 a části pozemku p.č. 2235/2 o výměře cca 10 m2, oba v k.ú. Poštorná
S00RP00WF308ZáměryOdbor majetkový (OM)
-
Veřejnoprávní smlouvy o výkonu přenesené působnosti na úseku projednávání přestupků
S00RP00WA323Ostatní smlouvyOdbor správních činností (OSČ)
-
Záměr pachtu částí pozemků p.č. 2606 o výměře cca 60 m2 a p.č. 2238/1 o výměře cca 40 m2, oba v k.ú. Poštorná
S00RP00UIP4LZáměryOdbor majetkový (OM)
-
Záměr pachtu částí pozemků p.č. 2606 o výměře cca 12 m2 a p.č. 2238/1 o výměře cca 45 m2 a pozemku p.č. 2639 o výměře 62 m2, vše v k.ú. Poštorná.
S00RP00UIP6BZáměryOdbor majetkový (OM)
-
Záměr pachtu části pozemku p.č. 2606 o výměře cca 8 m2 v k.ú. Poštorná
S00RP00UIP5GZáměryOdbor majetkový (OM)
-
Ochrana osobních údajů (GDPR)
InformaceOddělení kontroly a interního auditu (ÚIO)